Старі клубні картки не діють, і, якщо Ви ще не зареєструвалися на сайті інтернет-магазину, то достатньо пройти цю просту процедуру, щоб стати учасником програми.


Якщо раніше Ви користувалися картою , ви повинні пройти реєстрацію на сайті та зв'язатися з нами (067) 438-70-70 для підвищення рівня нової карти до аналогічного рівня.

Як користуватися програмою лояльності?

  1. Реєструйтеся на сайті.
  2. Вибирайте улюблені категорії напоїв.
  3. Оформляйте замовлення на сайті, використовуючи Ваш особистий кабінет, і всі знижки будуть враховуватися автоматично, а замовлення накопичуватися в історії покупок по новій карті.

Які є рівні у нових карток?

  • Classic - надає базову знижку на весь не акційний алкоголь 3%, додаткові знижки на окремі категорії. На цей рівень учасник переходить, як тільки сума накопичених покупок перевищить 1 тисячу грн.
  • Gold - надає базову знижку на весь не акційний алкоголь 5%, додаткові знижки на окремі категорії. На цей рівень учасник переходить, як тільки сума накопичених покупок перевищить 30 тисяч грн за рік. Надалі, здійснюючи покупки Ви підтверджуєте рівень Gold, накопичуючи щорічно ті ж 30 тисяч грн.
  • Platinum - надає базову знижку на весь не акційний алкоголь 7%, додаткові знижки на окремі категорії. На цей рівень учасник переходить, як тільки сума накопичених покупок перевищить 70 тисяч грн за рік. Надалі, здійснюючи покупки Ви підтверджуєте рівень Platinum, накопичуючи щорічно ті ж 70 тисяч грн.